اسپوتاشیمی|تولیدکننده استات سدیم،پتاسیم،مس،منگنزوسولفات روی ،آهن
تولید کننده استات سدیم ،پتاسیم ،مس ،منگنز و سولفات روی ،آهن ،نیکل ،مس ،منیزیم ،منگنز ،بتاسیم و...
8th نوامبر 2022
مدیر وبسایت
0
89

فروش استات مس

تولید استات مس

اسپوتا شیمی مرکز خرید و فروش استات مس استاندارد با درجه کیفی و خلوص بالا .

استات مس با فرمول مولکولی cu(CH3COO)2 با ساختاری بلوری و کریستال های آبی رنگ و یکدست است که برای رشد گیاهان بسیار ضروری است.
این ماده برای تهیه رنگ های آبی و سبز کاربرد دارد. همچنین به عنوان یک قارچ کش در کشاورزی عمل میکند اکسید کننده است و برای سنتز کردن ترکیبات آلی و غیر آلی استفاده می شود.
استات مس یک ترکیب شیمیایی مفید برای زمین‌های کشاورزی به شمار می‌رود و دارای رنگ آبی زیبایی است. از این ماده برای تولید رنگ هم استفاده می‌کنند. استات مس برای لعاب کاشی در صنعت کاغذ و انواع دیگر صنایع مختلف استفاده می‌شود. برای به‌دست آوردن اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید‌.

استات مس چیست؟

استات مس جزو مواد شیمیایی پر کاربرد در صنایعی همچون تولید کاشی و سرامیک صنایع نساجی و رنگرزی تولی کاغذ و غیره است که اگر به صورت هیدراته باشد رنگ آن آبی روشن متمایل به سبز هست. اگر استات مس را در برابر شعله قرار دهیم، نور آبی رنگی از خود نمایان می‌کند. استات مس یکی از نمک‌های مهم در صنعت شیمیایی است که در اثرترکیب مس و اسید استیک به وجود می‌آید.

انواع استات مس

استات مس معمولا به دوشکلبه وجود می‌آید؛ بدون آب و دو آبه
اگر استات مس بدون آب باشد به رنگ سبز تیره یکدست دیده می‌شود و نوع دو آبه استات مس آبی روشن متمایل به سبز است. طریقه تشکیل این دو نوع استات بستگی به تولید در محیط مختلف دارد این ماده شیمیایی بویی ندارد و در آب و الکل حل می‌شود و نقش بسزایی در صنایع کاربردی دارد.

کاربرد استات مس

استات مس ماده شیمیایی مفید است که کاربرد گسترده و وسیع در صنایع تولیدی دارد از جمله کاربردهای این محصول عبارتند از:
این ماده شیمیایی یعنی استات مس یک کود ایده‌آل برای خاک‌هایی با pH بالا، خاک‌های غرق آبی، خاک‌های ماده آلی بالا، خاک‌های حاوی نیتروژن بالا و نهایتا خاک‌های دارای مقادیر زیادی روی و فسفر به شمار می‌رود. ا به عنوان یک قارچ‌کش، معرف یا کاتالیزور، اکسیدکننده و به عنوان یک رنگدانه آبی- سبز برای تهیه رنگ و دیگر لوازم هنری است و همچنین از استات مس برای سنتز کردن ترکیبات آلی و معدنی استفاده می‌کنند. از این ماده برای رنگ سرامیک و کاشی هم استفاده می‌کنند و حتی در صنعت رنگرزی هم از استات مس استفاده می‌کنند؛ همچنین از استات مس نیز برای کاغذکرافت استفاده می‌کنند.

خرید استات مس

خرید و فروش استات مس به صورت گوناگون از فروشندگان مختلف امکان‌پذیر شده است و همه خریداران و کسانیکه قصد خرید این ماده مهم را دارند به راحتی با مراجعه به درگاه‌های خرید اینترنتی و آنلاین می‌توانند خرید انجام دهند. شرکت تجاری ما همراه با دیگر سایت‌ها به صورت رقابتی بهترین محصولات را همراه با قیمت مناسب و در مدت زمان کوتاهی در اختیار همه خریداران قرار می‌دهد برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر و بهره‌مندی از تخفیفات شرکت و خرید آسان و به‌صرفه می‌توانید با کارشناسان فروش ما ارتباط بگیرید‌.

سخن پایانی

استات مس همچون دیگر مواد شیمیایی دارای ویژگی‌ها و خواص مختلف است. در این مقاله سعی کردیم اطلاعاتی هر چند اندک در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. همانگونه که متوجه شدید استات مس نقشی مهم در بیشتر صنایع کاربردی و حیاتی دارد. برای خرید وکسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید. هر گونه نظر و انتقاد خود را از طریق همین سایت با ما در میان بگذارید.

مطالب مرتبط