خدمات

ویدیوی محصولات اسپوتا شیمی

ویدیو محصولات شرکت اسپوتا شیمی

فروش شمش روی

شمش روی اسپوتاشیمی طی این مراحل تولید می شود:در ابتدا فلز روی هنگامی که از معدن استخراج می شود دارای نا خالصی هایی شامل آهن ،کبالت نیکل وکادمیوم می باشد.در کارخانه های گالوانیزه این ماده طی عملیات تجزیه قرار می گیرد وموادی که حاصل می شود عبارتند از خاکستر فلز روی به همراه فلز روی خالص در مرحله بعد شمش در کوره های صنعتی ایجاد می شود.

در روش هیدرو متالوژی که استخراج در محیط آبی صورت می گیرد یکی از روش های رایج در ایران برای تولید شمش روی می باشد.

دلیل استفاده زیاد از شمش روی می تواند به جهت مقاومت بالای این ماده در برابر خوردگی باشد.اکثرا در مواردی مثل گالوانیزه سازی ،ریخته گری قطعات کوچک ،برای ضد خوردگی در صنایع فولاد،ساخت برنج،در پزشکی ولوازم آرایشی برای ساخت رنگ کاربرد دارد.

جهت خرید شمش روی به این صفحه مراجعه کنید.

ویدیو شمس روی


سولفات شمس روی

فروش سولفات‌ مس

جهت خرید سولفات مس به این صفحه مراجعه کنید.

فروش نیترات مس

نیترات مس دیگر محصولی از اسپوتا شیمی می باشد که نوعی ترکیب شیمیایی غیر آلی است. بنابراین با فرمول شیمیایی Cu(NO3)2 نمایش می دهیم. شکل ظاهری آن به رنگ آبی پررنگ می باشد و یکی از نمک هایی مس است. که اگر چه به اندازه‌ی سولفات مس پرکاربرد نیست اما باز هم  استفاده های زیادی دارد .

جرم مولوکولی آن عبارتست از: 187.56 (anhydrous basis)

دمای ذوب این ماده 114درجه سانی گراد می باشد.

نیترات مس تک آبه در آب خاصیت انحلال پذیری بالایی دارد و همین طور دمای ذوب بالایی هم دارد.

از نظر آب تبلور بودن این ماده در 5نوع تولید می شود که از نوع سه آبه و تک آبه آن در صنعت بیشتر استفاده می شود زیرا نگه داری آن آسانتر است و دمای ذوی بالاتری دارند.

 

جهت خرید نیترات مس به این صفحه مراجعه کنید.

سولفان آهن پودری


سولفات آهن پودری

فروش سولفات سدیم

محصول سولفت سدیم به بی آب  با فرمول شیمیایی Na2SO4  وبه صورت کریستال های سفید رنگ یافت می شود. و با نام تناردیت درصنعت هم کاربرد  دارورت آب پوشی باشدبا فرمول شیمیایی آن Na2SO·10H نمایش داده می شود.

سولفات با جرم مولی 142.04 g/mol (anhydrous) ،دمای ذوب 884 °C (anhydrous) و دمای جوش 1429 °C (anhydrous) نوعی ماده ی معدنی می باشد.

این ماده مصارف زیادی در صنایع شیمیایی دارد و طی فرآیندی به نام مانهایم. که ترکیب کلرید سدیم نمک و اسید سولفوریک است تولید می شود.

طبق فرآیند هارگریوز که حاصل ترکیب دی اکسید گوگرد است می توان سولفات سدیم را ایجاد کرد. و با نام هایی چون نمک گلوبر وسولفات سودا ،سولفوریک اسیدهم کاربرد دارد و در خاک و آب می توان این ماده را یافت .این ماده قابلیت انحلال در آب را دارد و شکل ظاهری آن پودر مانند به رنگ سفید و با د انه های درشت می باشد.

جهت خرید سولفات سدیم  به این صفحه مراجعه کنید.

امتیاز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *